Vedení oddílu

Eliška Kleinová - Elza

Vůdkyně oddílu (vůdkyně skautek)

Telefon: +420 739 408 643

E-mail:  eliskakleinova@gmail.com

Něco o mně: Studuji vysokou školu. Ráda čtu a vyrábím. Zajímá mě biologie, fyzika, chemie a vlastně hodně věcí. Do skautského oddílu chodím již od dětství a mám ráda přírodu.

Petra Holíková

Zástupkyně vůdkyně oddílu (vůdkyně benjamínků)

Telefon: +731 440 826

E-mail: petra@skautka.cz

Něco o mně: Jsem absolventkou VŠ. Vedení oddílu se věnuji již osmým rokem. Mám složenou vůdcovskou zkoušku, která mně k tomu kvalifikuje. Kromě skautingu mě zajímá také enviromentální výchova, pobyt v přírodě, outdoorové aktivity, četba zajímyvých knih a především setkávání se s dobrými přáteli a zajímavými lidmi. Také ráda tvořím ze všech možných materiálů pěkné věci a tyto rukodělné aktivity ráda přináším do oddílu. 

Patricie Bayerová - Paťa

Rádkyně družiny Vlaštovek

E-mail: patbay311@gmail.com

Něco o mně: Studuji Gymnázium T. G. Masaryka v Hustopečích. Nejvíce mě baví biologie, chemie a matematika. Ráda jezdím na koni a věnuji se svému psovi, děláme agility nebo dogscootering. Ráda maluji a vytvářím všemožné věcičky ze všemožných materiálů. Snažím se co nejvíce rukodělných prací přinést i do oddílu. Do skautského oddílu chodím již od dětství a mám již úspěšně zvládnutý Rádcovský kurz Triangl. 

Barbora Králová - Bára

Rádkyně oddílu Vlaštovek

 
Email:
 
Něco o mně: